E-Fatura Nedir ve Nasıl Sahip Olunur?
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-standard,bridge-core-3.1.2,qi-blocks-1.2.7,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-1

E-Fatura Nedir ve Nasıl Sahip Olunur?

E-Fatura Nedir ve Nasıl Sahip Olunur?

E-fatura, geleneksel kağıt fatura süreçlerinin dijitalleşmiş halidir. Türkiye’de, firmaların ve bireysel girişimcilerin e-faturalı olmaları, iş süreçlerini daha verimli ve çevre dostu hale getirmelerini sağlar. Bu yazıda, DigiFinans ile e-faturalı olmanın adımlarını bulabilirsiniz.

ADIM 1: ELEKTRONİK İMZA VEYA MALİ MÜHÜR EDİNİN

ŞAHIS ŞİRKETLERİ (E-İMZA)

Şahıs şirketleri, PTT üzerinden e-imza alarak e-fatura sürecine katılabilirler. PTT’nin Elektronik İmza Hizmeti ile ilgili başvurularınızı tamamladıktan sonra, e-imzanızı alabilir ve bu adımdan sonra DigiFinans ile iletişime geçebilirsiniz.

LİMİTED ŞİRKETLER (MALİ MÜHÜR)

Limited şirketler, mali mühür almak zorundadır. Kamu Sertifikasyon Merkezi (Kamu SM) üzerinden başvurunuzu yapabilir ve mali mühürünüzü edinebilirsiniz. Mali mühür aldıktan sonra, DigiFinans ile e-fatura sürecine geçiş yapabilirsiniz.

ADIM 2: DİGİFİNANS İLE İLETİŞİME GEÇİN

E-imza veya mali mühürü aldıktan sonra, DigiFinans ile iletişime geçmek adına firmanızın bilgilerini hazırlayın. Vergi levhanız, firmanızın logo ve imzası gibi belgelerle başvurunuzu yapabilirsiniz. DigiFinans müşteri temsilcileri, başvurunuz sürecinde size yardımcı olacaktır.

ADIM 3: DİGİFİNANS E-FATURA HİZMETLERİNDEN YARARLANIN

DigiFinans ile yapılan başvuruların onaylanmasının ardından, e-fatura sürecinizi başlatabilirsiniz. DigiFinans’ın sunduğu kullanıcı dostu arayüz ve hızlı entegrasyon ile işletmenizin e-fatura dünyasına sorunsuz bir geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz.

NEDEN DİGİFİNANS?

E-faturalı olmak, iş süreçlerinizi hızlandırmanın yanı sıra çevre dostu bir yaklaşımı da beraberinde getirir. DigiFinans ile yapılan işbirliği sayesinde, e-fatura dünyasına katılmak artık çok daha kolay. Daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için 0212 483 74 00 müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

E-fatura ile tanışın, iş süreçlerinizi dijitalleştirin!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Canlı Sohbet
1
💬Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?